2014 Ev Modası

2014 Ev Modası (29)

Harika-dekorasyon-örnekleri

Özenle hazırlanmış 2014 güncel ev modası. Yeni yıl yaklaşırken evlerine ferah ve renkli görünüm vermek isteyenler için usta mimari ellerden tasarlanmış 2014 yılı ev modası modelleri. Bu mekanları görünce içiniz açılacak, güzel duygular hissedeceksiniz. Bir takım iç ve dış mekanlarda uygulana çok güzel dekorasyon çalışmalarını bu foto galerimizde bir araya getirdik. Galerideki dekorasyon örneklerindeki yumuşak hatlar ve seçilen yumuşak renkler dikkat çekiyor. Mekanlarda renk geçişleri çok güzel sağlanmış. Ayrı olarak özenle seçilmiş çok şık aksesuarlarla eşsiz bir zenginlik verilmiş çalışmalara. Her zaman gördüğümüz, her yerden bulabileceğimiz, basit eşya ve aksesuarların bir araya getirilmesiyle ancak bu kadar güzel mekanlar yapılabilirdi. Siz de hanenizi dekore ederken foto galerideki örneklerden esin alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ferah Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde Dekorasyon Fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>