Resim Bulunamadı

2014 Ev Modası

 • Harika dekorasyon örnekleri 2014 Ev Modası

  Özenle hazırlanmış 2014 güncel ev modası. Yeni yıl yaklaşırken evlerine ferah ve renkli görünüm vermek isteyenler için usta mimari ellerden tasarlanmış 2014 yılı ev modası modelleri. Bu mekanları görünce içiniz açılacak, güzel duygular hissedeceksiniz. Bir takım iç ve dış mekanlarda uygulana çok güzel dekorasyon çalışmalarını bu foto galerimizde bir araya getirdik. Galerideki dekorasyon örneklerindeki yumuşak hatlar ve seçilen yumuşak renkler dikkat çekiyor. Mekanlarda renk geçişleri çok güzel sağlanmış. Ayrı olarak özenle seçilmiş çok şık aksesuarlarla eşsiz bir zenginlik verilmiş çalışmalara. Her zaman gördüğümüz, her yerden bulabileceğimiz, basit eşya ve aksesuarların bir araya getirilmesiyle ancak bu kadar güzel mekanlar yapılabilirdi. Siz de hanenizi dekore ederken foto galerideki örneklerden esin alabilirsiniz.

  Bir önceki yazımız olan Ferah Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde Dekorasyon Fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Katlanabilir Kapi Ornekleri (2)
  Katlanabilir Kapı Örnekleri
  2014-çok-şık-dekoratif-mumluk-örnekleri
  Mumluk Modelleri
  guzel-linolyum-twe-doseme-dizaynlari
  Yer Zemin Kaplama
  2014-AHŞAP-DUVAR-RAFLARI
  Duvar Rafları 2014
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>