Sade Salon Perdeleri

2014-salon-perdeleri-1-700x466

2014 salon perdeleri

Perdeler hanelerin vazgeçilmez aksesuarları arasında bulunuyor. Perdesiz bir hane düşünülemez. Tabi bir de seçeceğiniz perde modelleri şık ve çağdaş bir görünüme sahip olmalı. Bu yüzden perde seçimlerinde çok dikkatli davranmalı ve özenle seçmelisiniz. Ayrı olarak seçeceğiniz perdeler renk olsun, model olsun hanenizin aksesuarları ve mobilyaları ile uyumlu olmalıdır.


Bir önceki yazımız olan Beyaz Perde Modelleri başlıklı makalemizde Perde Modelleri, salon perde ve Tül Perde Modeli hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.

1 Yorum

  1. meltem

    merhaba ben salonuma damask desenli bir tül yaptırdım .mobilyalarım modern sayılır ama tül ile uyumlu olup olmadığına emin olamadım .krem rengi fonlar düz bordo modern döşenmiş bir salona da bu desen olabilir mi

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>